top of page

Gönderim / Değişim / İade

Gönderim Politikamız

Kredi Kartı ile Online Ödeme:

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile online sitemiz üzerinden ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

TESLİMAT:

Mesai saatleri içinde, en geç saat 16:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan YURTİÇİ KARGO'ya teslim etmeyi hedefliyoruz, kargonuzun elinize ulaşma süresi genellikle 3 iş günüdür. Ancak gönderi süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir aksaklık olması göz önüne alınarak,  kargo teslim süresi yasal olarak 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Değişim ve İade Politikamız

İade/değişim işlemini nasıl yapabilirim?
     Ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza %100 iade/değişim garantisi veriyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsanız, 7 gün içinde iade/değişim talebi oluşturabilirsiniz.

     Eğer değişim veya iade yapmak isterseniz, değişim/iade formu oluşturarak değişim/iade talebi oluşturabilirsiniz.

*İadelerde ve değişim kargo ücreti alıcıya ait olup, karşı ödemeli şekilde gelen kargolar kabul edilmeyip geri dönecektir.

İade/Değişim Adresi:
     İade talebi sonrası anlaşmalı kargomuz olan yurtiçi kargo kodunu size sms olarak ileteceğiz.

*İadelerde ve değişim kargo ücreti alıcıya ait olup, karşı ödemeli şekilde gelen kargolar kabul edilmeyip geri dönecektir.

 

Aklına takılan herhangi bir şey olursa bilgi için cakirtesbih06@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsin.

 

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?
İaden için siparişin sırasında kullandığın ödeme yöntemi üzerinden geri ödeme talimatı veriyoruz. Geri ödemen ödeme yönteminin şartlarına göre farklılık gösterebilir, ortalama 15 iş günü içerisinde tamamlanacaktır. *

bottom of page